Usmeni ispit u oktobarskom roku – prijave

Molim studente koji su uslov za izlazak na usmeni iz Verovatnoće stekli pre oktobarskog roka i planiraju da izađu na usmeni u oktobarskom roku, da se prijave na mejl sanja.ruzicic@dmi.uns.ac.rs do utorka 25.9. u 12h.

Molim studente koji su položili pismeni  iz Verovatnoće u oktobarskom roku i planiraju da izađu na usmeni, da se prijave na mejl ivana.vojnovic@dmi.uns.ac.rs do utorka 25.9. u 12h.

Na usmeni ispit iz verovatnoće mogu da izađu samo studenti koji su prijavili ispit.

Molim studente koji su stekli uslov za izlazak na usmeni iz Stohastičke analize i Stohastičkih procesa i planiraju da izađu na usmeni u oktobarskom roku, da se prijave na mejl sanja.ruzicic@dmi.uns.ac.rs do utorka 25.9. u 12h.

Usmeni će se održati krajem ove nedelje.

This entry was posted in Verovatnoća. Bookmark the permalink.